Titulo

На війні ідентифікація «свій – чужий», поняття справедливо – несправедливо»,«правда – неправда» сильно загострюються. Хлопці тримаються роками, а потім в один момент зриваються, і наслідки погані. Ми не шукаємо жалості, просто просимо про розуміння.


У неділю, 14 травня, в Кам’янському Дніпропетровської області сталася стрілянина за участю охоронців народного депутата Дмитра Яроша.

Сообщает http://30seconds.com.ua/

В результаті постраждав таксист – він отримав вогнепальне поранення в ногу. Сьогодні, 17 травня, Дмитро Ярош прокоментував інцидент.

Він написав, що Михайло Навроцький, якого затримали за підозрою в стрільбі, не просто особистий охоронець Яроша, а його бойовий побратим. Він пройшов Майдан і до сих пір бере участь в боях.

Участь у війні – не індульгенція, яка звільняє від усіх гріхів. Конкретні інструкції, як себе вести, відзначаючи свій День народження, він мав і він їх порушив. За що буде нести заслужене покарання.
– зазначив народний депутат.

Він попросив людей з розумінням поставитися до цієї ситуації.

На війні ідентифікація «свій – чужий», поняття  справедливо – несправедливо»,«правда – неправда» сильно загострюються. Хлопці тримаються роками, а потім в один момент зриваються, і наслідки погані. Ми не шукаємо жалості, просто просимо про розуміння.
– підкреслив Дмитро Ярош.

Він також додав, що в істерії, яка склалася навколо цього інциденту, насамперед відзначилися «кремлівські ЗМІ, бандформування «Оппоблок» і їх різномасті шанувальники». Ярош звернувся і до українських журналістів.

Серед вас є багато патріотів і професіоналів, які своєю роботою довели, що для вас журналістська діяльність – не тільки заробляння «бабла», а й прояв громадянської і національної позиції, – написав він. – Але є й категорія журналістів, які не заслуговують поваги, а є «шакалами». Нехай це буде на їх совісті. Бог бачить все …
На платформі Blogger.