Titulo

ТЕРМІНОВО: В голові не вкладається… На Харківщині стався збройний конфлікт, є загиблі


Близько 20 жителів селища Вільшани Дергачівського району Харківської області вирішували конфлікт із застосуванням травматичної зброї. В результаті зіткнення 4-ро чоловіків із пораненнями доставлені до районної лікарні, один з потерпілих помер, передає Корупція.Інфо Сообщает http://www.zvistka.net/
“Інформація про подію надійшла до чергової частини Дергачівського відділу поліції від місцевих медиків. На місце відразу вирушило керівництво обласної поліції та слідчо-оперативна група. На момент прибуття поліції конфліктна ситуація вже вщухла. В результаті зіткнення четверо чоловіків із пораненнями доставлені до районної лікарні, один з потерпілих помер”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, інцидент стався між групою громадян на ґрунті тривалого побутового непорозуміння. Встановлено, що під час бійки застосовувалася травматична зброя.

До відділу поліції доставлені кілька осіб – учасники конфлікту з обох боків. Загалом у сутичці взяли участь близько 20 громадян. Зараз вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч.1, 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
На платформі Blogger.