Titulo

Порошенко розповів про другий президентський термін

Петро Порошенко поділився планами на майбутнє
Про це він розповів на прес-конференції, Сообщает https://politeka.net/ua

Так, відповідаючи на питання про те, чи буде нинішній Гарант Конституції балотуватися на другий президентський термін, Порошенко вирішив відбутися жартами, зазначивши, так як йому вже більше 35 років, він має право балотуватися на пост президента. Але також зазначив, що поки що рано говорити про кандидатів на таку посаду.

Президент розповів, що у нього ще є 2 роки і багато планів – конституційні реформи, зокрема зняття депутатської недоторканності.

Остання велика прес-конференція президента відбулася в липні 2016 року. Тоді глава держави розповідав про успіхи за минулий рік роботи і пообіцяв, що ЄС надасть українцям безвіз вже в 2016 році.

Нагадаємо, депутат Лещенко розповідав про плани влади взяти контроль над ЗМІ. За словами депутата, який входить в правлячу фракцію Блоку Петра Порошенка (БПП), рішення президента балотуватися на другий термін буде тяжіти над політикою в найближчі роки. Народний обранець попередив, що це призведе до консолідації силовиків і дискредитації конкурентів.

А виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, розповів, що вже почалася фаза підготовки до переобрання Петра Порошенка на другий термін, але для збереження шансів йому треба провести багато змін.
На платформі Blogger.