Titulo

Нові цікаві факти про переможця Євробачення-2017, які ви ще не чули


“Моє серце зможе любити за двох” – саме з таким гаслом Сальвадор Зобрал переміг на пісенному конкурсі. Під час його виступу на сцені не було ніяких спецефектів і шоу-балету. Тільки він і глядач, передає Ukr.Media. Сообщает http://replika.info/
На перший погляд трохи дивний, зачарований своєю історією, співак підкорив Європу пронизливою композицією і харизмою. Співак не світився перед об’єктивами камер, не роздав мільйони інтерв’ю і спочатку не був фаворитом букмекерів.


“Те, що моя пісня перемогла, означає, що в цьому році ми всі дійсно святкували різноманітність. Це все про музику”, – заявив Сальвадор Зобрал після своєї перемоги на пісенному конкурсі.

У самобутнього португальця благородне походження. Сальвадор Вілар Браамкамп Зобрал – нащадок дворянській сім’ї да Сілва, корені якої йдуть до середини XVII століття.

У Сальвадора є сестра Луїза, також співачка. Саме вона написала пісню “Amar pelos dois”, яку музикант виконував на Євробаченні. До речі, після оголошення результату Сальвадор виконав пісню на біс із сестрою.


Юнак народився в Лісабоні, але довгий час жив у США та Іспанії. Спочатку займався психологією, але любов до музики перемогла. На батьківщині Сальвадора знають ще з 2009 року, коли він взяв участь у третьому сезоні португальського аналога британського шоу Pop Idol. Правда, переможцем він не став, а задовольнився лише сьомим місцем.

Крім цього, Зобрал активно цікавиться політичним життям і уважно стежить за проблемами біженців. На прес-конференцію переможців півфіналу він прийшов у футболці S. O. S. jour apr s jour (“Допоможіть біженцям”).


“Якщо я тут і на мене дивиться Європа, то найменше, що я можу зробити – це гуманітарне повідомлення. Люди прибувають в Європу на пластикових човнах, а від них вимагають документи, щоб потрапити в країну. Це не емігранти, вони біженці, які втікають від смерті. Не робіть помилок. У грецьких, турецьких і італійських таборах для біженців дуже багато бюрократії, і ми повинні створити легальні і безпечні шляхи з цих країн до їх кінцевих пунктів призначення”, – зазначив Сальвадор.

Найбільше фанатів вразило те, що Сальвадору терміново потрібна операція на серці. Він чекає донора. Часу в обріз – лікарі дали всього один рік. Перед самим конкурсом співакові видалили дві грижі. Та, незважаючи на це, Сальвадор завжди посміхається і живе повноцінним життям. Напередодні гранд-фіналу “Євробачення” Сальвадор неабияк здивував киян – він відпочивав з друзями в звичайному столичному барі, а потім навіть там заспівав.

Жити далі і не зупинятися. У своїй перемозі Сальвадор не бачить нічого видатного. Він радіє, що Європа оцінила і віддала свій голос за пісню, а не яскраве видовищне шоу. Співак зізнався, що ніколи не прагнув стати популярним, просто писав музику, яка подобається.


Ми живемо в світі музики фаст-фуду. І це перемога для музики. Адже музика – це не феєрверки, а перш за все почуття. Давайте щось робити, щоб це змінити, – зазначив переможець Євробачення-2017 Сальвадор Зобрал.
На платформі Blogger.