Titulo

Генерал Романенко розповів, чого реально побоюється РФ від України

Москва не боїться будь-яких ракетних стрільб Збройних сил України поблизу півострова Крим. Найбільше вона побоюється розробок, а також випробувань нової, сучасної зброї для української армії. Про це заявив екс-заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко.Новину передає «Преса України».

«Росія не боїться навчань ЗСУ, вона використовує їх для нагнітання обстановки. Не можна порівнювати зенітно-ракетні комплекси і кілька сотень військовослужбовців, які беруть участь в цих навчаннях, зі 120-тисячним угрупованням із залученням різних видів озброєння, організованим РФ в серпні-вересні в рамках навчань «Кавказ 2016», заявив Романенко.

За його словами, для ЗСУ важливі випробування. Але при цьому необхідно відновлювати і модернізувати стару зброю, а також розробляти нову. «А ось це вже Москву реально турбує. Якщо в України буде сучасна зброя, у них збільшаться втрати, що є неприйнятним для Кремля», - підкреслив він.

Як відомо, сьогодні, 1 грудня, ЗСУ почали ракетні випробування недалеко від захопленого Росією Криму. Раніше Москва у відповідь пригрозила Україні задіяти свої ЗС, оскільки навчання нібито порушують міжнародне законодавство. Проте, Київ не відмовився від своїх намірів. І вже сьогодні, командування ЗСУ проінформувало громадськість, що перший день ракетних стрільб на Херсонщині пройшов вдало. Відзначається, що було здійснено шістнадцять пусків зенітних керованих ракет середньої дальності. Вони потрапили точно в ціль, повідомляють військові.

На думку журналіста і військового експерта Юрія Бутусова, згадувані ракетні випробування є однією з найбільш знакових військово-дипломатичних ініціатив країни за останній час. За його словами, якщо РФ почне перешкоджати військовим навчанням України, порушником міжнародних законодавства буде саме вона. Оскільки всі міжнародні структури не визнали анексію півострова.
На платформі Blogger.