Titulo

Українські військові розпочали ракетні навчання у районі Криму


Україна розпочала навчання з ракетними стрільбами у районі Криму. За словами начальника пресс-центру Повітряного командування «Південь» Володимира Крижановського, навчання представляють собою контрольні льотні випробування зенитних ракет середньої дальності. Наразі перевіряють ракети С-300.
Про це повідомляють українські ЗМІ. Новину передає «Преса України». 

Як повідомив Володимир Крижановський, навчання розпочались і йдуть за планом. Також навчання проходять відповідно до міжнародного закондавства. Стрільба ВПС України зафіксована на відстані не менше 30 кілометрів від повітряного простору Криму. До навчань залучили екіпажі бойових транспортних літаків ВПС України, підрозділи зенітних ракет та безпілотну авіацію ВПС. Також будуть задіяні зенітні ракетні комплекси С-300. 

«Україна нічого не порушує. Якщо подивитися на траєкторію і певний район і провести умовну лінію півострова, на якому будуть розташовані установки в Болгарію, можна помітити, що вкрай лінія буде проходити досить далеко від узбережжя Кримського півострова. Найближче наближення ракет може становити не більше 30 км»,  – наголосив Крижановський. Україна за його словами , не збирається створювати загрозу для окупованого півострову Крим. 

Як повідомляють російські ЗМІ, кораблі Чорноморського флоту зайняли позиції неподалік від західного узбережжя півострова. Вони будуть забезпечувати протиповітряну оборону Криму. У РФ вважають навчання, що проводить Київ, провокаційними. 
На платформі Blogger.