Titulo

ПОРОШЕНКО ЗРОБИВ ЗАЯВУ ЩОДО РАКЕТНИХ НАВЧАНЬ НАД КРИМОМ

Президент України Петро Порошенко висловився з приводу ракетних навчань Повітряних сил ЗСУ, які розпочалися 1 грудня в Херсонській області.
Він підкреслив важливість побудови повітряного захисту Києва і всієї країни, Сообщает http://kozak.co.ua/

"Хочу наголосити, що запуски відбуваються в повітряному просторі України, над відкритим морем, у повній відповідності до міжнародного права. Повітряні стрільби відбуваються незалежно від будь-яких заяв, які робить Москва. Єдина причина, що змушує нас проводити ці навчання, – це необхідність бути постійно готовими до повномасштабного вторгнення з боку нашого агресивного сусіда", - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що в навчаннях беруть участь бойова і транспортна авіація, а також підрозділи зенітно-ракетних і радіотехнічних військ.

Також з'явилася заява секретаря РНБО України Олександра Турчинова. Він зазначив, що завданням ракетних навчань є підвищення готовності дати відсіч будь-яким провокаціям.

"Наше завдання - забезпечити оборону нашої держави, і наше завдання - бути готовими дати відсіч будь-якій провокації. Саме цьому і присвячено випробування ракет, які можуть вражати як повітряні, так і надводні цілі", - сказав Турчинов.
На платформі Blogger.