Titulo

На кордоні з Польщею півсотні контрабандистів обстріляли митну сотню


У четвер, 1 грудня, на кордоні з Польщею озброєні контрабандисти почали перестрілку із мобільної групою. Сутички мали місце на пункті пропуску «Шегині», прикордонникам довелось застосовувати зброю. Зараз зловмисники під поліцейським наглядом. Про ситуацію повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.
Новину передає «Преса України».

Данилюк зауважив, що вартість контрабанди нині оцінюється експертами. До слова, нападники діяли професійно, не виключено, що раніше вони спокійно проїжджади цей пункт пропуску.

«Біля пункту пропуску Шегині митного поста Мостиська зав’язалась сутичка між Мобільною групою та 30-40 зловмисниками з використанням вогнепальної зброї.

Порушники намагались провести чотири мікроавтобуси контрабанди. Коли їх викрили та намагались затримати, контрабандити викликали «підмогу» у кілька десятків чоловік, які розпочали заворушення, вибили вікно автобуса та дали одному з водіїв втекти на авто. При цьому був збитий один із співробітників Митної сотні, який перегородив собою проїзд. Зупинити сутичку Мобільній групі вдалось лише застосувавши збою», - розповів Данилюк.

Збитий співробітник Митної сотні доставлений у лікарню, його стан стабільний. 

Правоохоронці найімовірніше порушать кримінальні справи. Данилюк повідомив про це, посилаючись на дані, що свідчать про те, що співробітники митниці співпрацювали із контрабандистами. 
На платформі Blogger.