Titulo

СЕНСАЦІЯ: Розстріли на Майдані організував Пашинський — активіст Правого сектора

Активіст «Правого сектора» розповів, що Пашинський і Аваков наймали снайперів, які спровокували розстріли на Майдані.
Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ. Сообщает http://antikor.com.ua/

Народний депутат «Народного фронту» Сергій Пашинський і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час Майдану наймали снайперів, які вбивали як протестувальників, так і міліцію, щоб спровокувати стрілянину з боку правоохоронців.

Про це розповів активний учасник подій, член «Правого сектора» Микола Дульський.За словами Дульського, саме Аваков з Пашинським завезли зброю на Майдан. Також він стверджує, що ці люди причетні до перших вбивств зі снайперських гвинтівок.

«Коли були перші вбивства зі снайперської гвинтівки, і втрати були як у міліції, так і в народу, – цих людей замовляли Пашинський і Аваков», – заявляє Дульський.
Активіст переконаний, що снайперів наймали з числа присутніх на Майдані біатлоністів з Прибалтики. Необхідно це було для подальших зіткнень та ескалації протистояння. Серед організаторів він називає і Парубія.

«Ось ця банда – Пашинський, Парубій і Аваков, – вони, в принципі, все це й робили. Потім вже ми проаналізували – вони наймали снайперів, аби ті вбивали і міліцію, і мітингувальників для того, щоб спровокувати зіткнення. Що у них, в принципі, і вийшло. Але потім «Беркут» реально стріляв в народ. Тобто, Небесну Сотню реально розстріляв «Беркут», але цю стрілянину спровокували снайпери, які працювали за гроші людей, які потім масово увійшли в «Народний фронт», – стверджує Дульський.

Крім того, він вказує на роль Олександра Турчинова і Арсенія Яценюка, які встановили контроль за фінансовою допомогою Майдану. Саме тому, на думку Дульського, Майдан втратив незалежність і в подальшому ним керували політики.
На платформі Blogger.