Titulo

ПОВНА БОЙОВА ГОТОВНІСТЬ: РЕАКЦІЯ РОСІЇ НА РАКЕТНІ СТРІЛЬБИ УКРАЇНИ ПОБЛИЗУ КРИМУ ШОКУВАЛА СВІТ


В окупованому Криму Росія розпочала безпекові заходи після того, як Україна розпочала навчальні ракетні стрільби неподалік півострова.
Про це повідомляє “РИА Новости” з посиланням на джерело в силових структурах Криму. Сообщает http://de-facto.cc/

Кораблі Чорноморського флоту Росії зайняли позиції недалеко від західного узбережжя півострова. Їх завданням – забезпечення протиповітряної оборони Криму,
– розповів співрозмовник агенції.

Він також додав, що корабельні розрахунки ППО переведено на посилений режим служби.

Нагадаємо, 1 грудня Україна розпочала ракетні стрільби поблизу окупованого Криму.

На Півдні України над акваторією Чорного моря стартували навчання з ракетними стрільбами, які йдуть повним ходом.

Таку заяву зробив начальник прес-центру повітряного командування “Південь” Володимир Крижанівський в ефірі одного з українських телеканалів.

Вже почалися стрільби. Все йде за планом. Ніякої реакції від РФ немає. Українські військові готові до будь-якого варіанту розвитку подій,
– підкреслив він.

За його словами, до навчань буде залучено екіпажі бойових транспортних літаків повітряних сил ЗСУ, підрозділи зенітних ракет, військ зв’язку та безпілотної авіації повітряних сил ЗСУ.

Крім того, задіють зенітні ракетні комплекси С 300.

Також керівник прес-центру запевнив, що такими стрільбами Україна нічого не порушує та не несе загрозу окупованому півострову Крим, оскільки проводить їх на своїй території.

Україна нічого не порушує. Якщо подивитися на траєкторію та визначений район, а також провести умовну лінію півострова, на якому розташовуватимуться установки в Болгарію, можна помітити, що крайня лінія буде проходити досить далеко від узбережжя кримського півострова. Найближча точка наближення ракет до повітряного простору Криму становить не менше 30 кілометрів,
– зауважив військовий.

Як передає replyua.net:

Украинский журналист и блогер Дмитрий Вовнянко на своей странице в соцсети Facebook сообщает, что испытания Украиной зенитных ракет средней дальности в Херсонской области стартовали без эксцессов.

«Стрельбы в Крыму – начались согласно графика, ни минутой раньше, ни минутой позже. У нас – все в штатном режиме. Спокойно стреляем», – написал Дмитрий Вовнянко.

По его словам, удивили россияне, которые, похоже, собрали весь Черноморский флот, выстроив корабли вдоль побережья Крыма. По официальной версии Министерства обороны РФ весь флот приведен в боевую готовность. «Я и не сомневался, что первый эшелон противоракетной обороны Крыма – прапорщик Лаптев с ручным пулеметом на палубе консервы, построенной в шестидесятые годы 20-го столетия. Учитывая истерику россиян по поводу украинских испытаний на украинской территории, россияне не слабо перепугались, наверное, понимая, что ни один тот корабль, который находится сейчас в Крыму не в состоянии на 100% ликвидировать те ракеты, которые испытывает Украина», – прокомментировал Дмитрий Вовнянко.
На платформі Blogger.