Titulo

Луценко вручив Януковичу повідомлення про підозру в держзраді (ВІДЕО)


У понеділок, 28 листопада, Генеральний прокурор України Юрій Луценко вручив повідомлення про підозру в державній зраді екс-президенту України Віктору Януковичу.
Новину повідомляє «Преса України».

Вручення підозри колишньому очільнику держави відбулося на засіданні Святошинського районного суду Києва. Служителі Феміди розглядають справу про заворушення в лютому 2014 року. В Ростовському обласному суді, що в РФ, був присутній Віктор Янукович. Його допитували в режимі відеоконференції.

Генпрокурор Луценко вирішив вручити Януковичу повідомлення про підозру усно, оскільки з рук в руки її передати неможливо, бо екс-президент-втікач перебуває не в Україні.

«Враховуючи те, що Янукович знаходиться за межами, не прибуває на виклики і фактично ховається від правоохоронних органів України, зміст підозри оголошується усно, а саме повідомлення про підозру сьогодні годину назад відправлено на всі відомі адреси проживання і останнього перебування Віктора Федоровича, а також після закінчення мого виступу буде вручено адвокату останнього. Зазначене повідомлення про підозру складено мною як генпрокурором України», - сказав Луценко.

У соцмережах почали реагувати на вручення підозри Януковичу. Наприклад, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Бригинець хвалить Луценка, як очільника ГПУ.

«Підозру овочу офіційно вручено. Луценко супер! Дальший судовий розгляд не має сенсу!» - написав він.

А от нардеп від «Батьківщини» Сергій Власенко вважає, що дії Луценка не більше ніж піар-акція. 

«Дивлюся трансляцію допиту Януковича: після відключення зв’язку із Ростовом (суддя оголосив перерву на 15 хвилин), Юрій Луценко почав оголошувати підозру Януковичу. Це що таке? Замість жорсткої професійної роботи, знову концентрований піар. А навіщо Юрій Віталійович, після оголошення підозри почав «штовхати» політичний виступ? Це ще раз все знецінило і буде використано адвокатами Януковича, як черговий доказ нібито «політичних мотивів» його переслідування», - йдеться в повідомленні Власенка.


На платформі Blogger.