Titulo

НЕВІДОМИЙ ДЗІДЗЬО: МЕРЕЖІ СТАЛИ ВІДОМІ ШОКУЮЧІ ПОДРОБИЦІ ОСОБИСТОГО ЖИТТЯ АРТИСТА


У День особистого свята “найпозитивнішого” співака, пропонуємо вам посміхнутись, дізнавшись 10 цікавих моментів з його життя! розповідає tv.i.ua. Сообщает http://de-facto.cc/
1. У 2 роки і 3 місяці Дзідзьо вже читав по складах.

2. Вперше Дзідзьо вийшов на сцену у 6 років, коли вступав у музичну школу. На вступному іспиті співав пісню Ой у лузі червона калина.
3. У 9 років коли Дзідзьо бавився з дітьми у “війнушки“, стріляючи горохом, попав у свою прабабцю Анну. Через тиждень прийшла телеграма, що бабця померла і Дзідзьо 3 роки переживав, думав, що то він її убив. Насправді ж бабуся була вже просто старенька.
4. У дитинстві на день народження найкращий подарунок Дзідзьо отримував від мами – на кожне свято це був торт Андрути(вафлі перемазані сгущеним молоком).
5. На перші заколядовані гроші Дзідзьо купив светр BOYS, на 3 розміри більший, на виріст, інакшого не біло. А вдягнув через два роки, і то один раз, бо вже було не модно.
6. У 12 років взяв першу премію на конкурсі ім. П. Чайковського між вокалістами.
7. Перша робота Дзідзьо – 3 місяці служив на митниці на пропускному пункті Краківець,
стажувався, а потім вирішив, що це не справа його життя і почав займатися музикою.
Картинки по запросу дзідзьо в дитинстві
8. Слова Галька має Степана у пісні “Я і Сара” – не випадкові. Це справжні імена мами і тата Дзідзьо.
9. Сценічне ім’я Дзідзьо пішло від його дідуся по маминій лінії, поляка за національністю, якого звали Маркуль Ян Казимирович. Всі в селі кликали його “дзідзьо“.
10. Дзідзьо не п’є молока, каже, що дорослі не мають його пити, бо вважає цей продукт виключно материнським способом вигодовування малюків.
На платформі Blogger.