Titulo

Богданов визнав, що відео його звільнення з полону ФСБ - фейк

Колишній офіцер ФСБ, який перейшов на бік України, Ілля Богданов розповів в подробицях про своє викрадення співробітниками ФСБ. Він зізнався, що відео його звільнення «Альфою» було постановочним.Новину повідомляє «Преса України».

Богданов з жахом згадує пережиті потрясіння зі своїм викраденням на замовлення ГРУ РФ. Його організатор харківський бізнесмен Росоха був хорошим психологом, зазначає він, інакше ніколи б попався на його крючок, адже за плечима - досвід двох викрадень. Як тільки йому і його спільникам вдалося схопити колишнього АТОшника, його зв'язали, на голову наділи балаклаву і накачали наркотичними засобами. Під їх впливом він залишався весь час, аж до звільнення. Богданов визнав, що опубліковане ефектне відео цієї події було фейковим.


«Я не все можу сказати про те, як і коли (відбувалося звільнення - ред.), тому що слідство ще триває. Але це відео знято не в момент захоплення злочинного угруповання. Це знімалося, коли проводився слідчий експеримент. Але є записи телефонних переговорів, які не були оприлюднені, тобто тих, коли я був на волосок від смерті, і не було ніякої надії на кого-небудь. Одне можу сказати про ці переговори, вони там в ГРУ абсолютно закінчені виродки», - розповів він.

Своє викрадення Богданов пов'язав з написанням книги про всі методи діяльності ФСБ, які йому відомі. Стверджує, що оскільки він займав досить-таки відповідальну посаду в російських спецслужбах, то знає багато. А то, що він розкриє громадськості ці факти, ніяк не влаштовує верхівку ФСБ. За таким же причин свого часу був усунутий Олександр Литвиненко. 
На платформі Blogger.