Titulo

Путін узаконив звання «своїх» військових у Криму


Володимир Путін підписав указ, відповідно до якого звання військовослужбовців в окупованому Криму вважатимуться дійсними.  Документ вже набув чинності.
Новину повідомляють російські ЗМІ. Передає «Преса України».

Сьогодні, 28 листопада, президент РФ Володимир Путін своїм підписом надав чинності указу про звання військових звань кримських військовослужбовців. Так, від сьогодні вони будуть визнаними у РФ. 

На офіційному сайті правової інформації РФ з’явився відповідний документ. Він має назву «Про визнання дійсними військових звань, документів про освіту та (або) про кваліфікацію проживають на територіях Республіки Крим та міста Севастополя громадян Російської Федерації, які надійшли на військову службу за контрактом у Збройні сили Російської Федерації, і документів про проходження ними військової служби».

Мова йде про військовослужбовців окупованого Криму, які подали заявку на службу за контрактом в період з 18 березня 2014 року до 2 січня 2015 року. Так, всі документи таких військових вважатимуться дійсними.

Як повідомлялось нами раніше, українська контррозвідка викрила та нейтралізувала діяльність спецслужб РФ. Так, вони намагались вербувати військових ВМС України для створення інформаторської мережі. Мова йде про військовослужбовців, що повертались в Крим після його анексії РФ.  Щонайменше двох українських офіцерів посадять за грати на 12 років.На платформі Blogger.