Titulo

ТЕРМІНОВО: ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕВЕДУЧОГО ЕКСТРЕННО ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ (ФОТО)


Відомий український шоумен, теле і радіо ведучий, актор театру і телебачення Андрій Джеджула потрапив на операційний стіл.
Про свою екстреної госпіталізації повідомив сам Джеджула в своєму особистому мікроблозі, опублікувавши відповідне фото, передає Корупція.Стар оообщает http://de-facto.cc/

“Привіт усім! Сьогодні вночі загримів на операційний стіл ((Пневмоторакс – розрив пліви навколо легкого, іншими словами повітря при диханні потрапляло в грудну клітку, створювався тиск, легені стискали це повітря і фіналом історії могло стати задухи з летальним результатом, власне як і ця банальна комп’ютерна томографія легенів закінчилася негайної госпіталізацією! Підсумок: 40 хв неприємна операція під місцевим наркозом, щоб бачити мої реакції, дірка 8-9мм в боці між ребрами крізь всі м’язи з 20см стрижнем всередині від боків до шиї ззаду. Боляче, неприємно, стрьомно. Як в казці про Кощія безсмертного – у нього життя в яйці, а моє, без жартів, в пляшечці з дренажної системи!, розбив, вирвав – задихнувся!”, – розповів він.

Андрій підкреслив, що” виглядає зараз як ходячий кальян з трубкою”. Відзначимо, що через це шоумену довелося відкласти свої гастролі в Харкові.


На платформі Blogger.