Titulo

Стало відомо кого призначили замість Деканоїдзе

Кабінет міністрів України прийняв рішення звільнити Хатiю Деканоїдзе з посади голови Національної поліції і призначити виконуючим обов'язки голови цього відомства Вадима Трояна.
Про це повідомляє прес-служба поліції. Сообщает http://1vib.co.ua/

З початку збройного конфлікту на сході України, Вадим Троян брав участь в бойових діях в якості бійця батальйону «Азов».

У травні 2014 року, призначений заступником командира полку «Азов» при ГУМВС України в Київській області

30 жовтня 2014 року, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив Вадима Трояна начальником ГУМВС України в Київській області

На посаді начальника Головного управління МВС в Київській області, Вадим Троян провів кадрову реформу серед особового складу ГУМВС України в Київській області. Звільнив з займаних посад керівників РВ, які брали безпосередню участь у виконанні розпоряджень минулого уряду Януковича.

Висловив повну недовіру керівному складу Управління по боротьбі з економічною злочинністю ГУ, вивівши його за штат.

Для вивчення ситуації в області проводить в районах «Віче» - спільні збори місцевої влади, громадських організацій, активістів, міліціонерів. Це дало можливість налагодити відкритий діалог між МВС і громадськістю

Як повідомлялося раніше, перш ніж очолити головне управління МВС в Київській області, він як заступник командира полку «Азов» брав участь в боях за Маріуполь, був під Іловайськ і Широким, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Нагадаємо, 14 листопада Хатія Деканоїдзе зробила заяву про свою відставку з поста глави Нацполіції. Вона скаржилася на те, що в її роботу втручалися деякі політики, і говорила про те, що корупція в правоохоронних органах все ще залишається.

Деканоїдзе очолювала українську поліцію з 4 листопада 2015 року. За словами глави МВС Арсена Авакова, рапорт про її відставку був поданий йому 11 листопада.
На платформі Blogger.