Titulo

У мережі показали інтенсивний бій на Донбасі, невідомо хто кого обстріляв (ВІДЕО)


Сторони конфлікту на Донбасі показують одні і ті ж кадри із своїми досягненнями. В мережі «гуляє» відео на якому зафіксовано обстріл невідомих позицій у зоні АТО. За даними бойовиків – це розстріляна ДРГ ЗСУ у Ясинуватій. 


Новину передає «Преса України».
Натомість українська сторона раніше розповсюджувала це відео, як доказ розгрому позицій бойовиків. 

Про відео згадав житель окупованого Донецька Станіслав Васін. Він, зокрема, зазначив, що його сьогодні, 24 листопада, поширювали бойовик на телеканалах та інших інформаційних ресурсах. 

««ДНР» передає, що сьогодні з ранку знищили нашу групу, яка потрапила в засідку в районі Ясинуватій. З їх слів, група складалася з 10-15 осіб. Накрили мінометами і АГС», - повідомив Васін.

Зауважимо, що активні користувачі мережі назвали таке повідомлення не правдою, адже раніше бачили це ж саме відео, але на українських ресурсах.

«Яка маячня. Відео гуляє з обох боків і з ккаждой розповідають про успішну операцію», - зазначив користувач Олексій Контарєв.

За офіційними даними із штабу АТО жодних спецоперації по ліквідації бойовиків у районі Ясинуватоїостанніми днями не було. 

Зауважмо, що на цьому тижні на окуповані території Донецька прибула група ФСБ, яка б мала б займатись контр диверсійною діяльністю.На платформі Blogger.