Titulo

В РНБО зробили важливу заяву щодо дестабілізації в Україні

У Раднацбезу запевнили, що всі правоохоронні структури працюють в штатному режимі і дестабілізації ситуації в країні не допустять.
Ніякого "створення спецштабу" з реагування на можливі мітинги і акції протесту в Раді національної безпеки і оборони не створювали. Сообщает http://viche.net.ua/

Про це йдеться в сьогоднішній заяві, опублікованій на сайті РНБО. При цьому у відомстві зазначили, що "проросійські змі, відповідно до поставлених кураторами завдань, намагаються нагнітати ситуацію в Україні з метою її дестабілізації".

"Зокрема, сайт" Кореспондент ", що належить кримінальному олігархові Курченко, який втік до Москви, поширив інформацію про створення в РНБО України якогось міфічного штабу, і перерахував набір традиційних заходів, які здійснювали подільники і господарі Курченко три роки тому. Інформуємо, що в РНБО не створювалися ніякі "штаби", а всі силові структури в Україні працюють в штатному режимі, відповідно до наданих їм Конституцією і законами повноважень ", - йдеться в тексті заяви.

Раніше в деяких українських ЗМІ з'явилися "дані" про те, що правоохоронні органи готуються придушувати протестні акції, причому для координації цих заходів в РНБО нібито сформували якийсь спеціальний штаб реагування.
На платформі Blogger.