Titulo

Україна безупинно закачує газ в анексований Крим! А Уряд з українців витягує останню копійку

Поставки українського природного газу на територію окупованого Криму здійснювались з моменту його окупації в 2014 році і до останнього часу.
Про це розповіло джерело в Чорноморнафтогаз (Сімферополь), — Сообщает http://ukr-biz.com.ua/

Йдеться про транспортування ресурсу, що видобувається на родовищі Стрілецьке (Арабатська стрілка, Херсонської обл.). Протягом останніх двох років його поставка здійснювалася трубопроводом, що з’єднує Стрілецьке з родовищем Джанкойське (Крим).

Серед населених пунктів, які живляться із родовища Стрілкове, є Генічеськ. Надлишок, який залишається після задоволення їхніх потреб, передається на півострів і закладається в Глібовське підземне сховище.

За його даними, зрідка газ піднімається з Глібовки і передається в зворотному напрямку – на Арабатську стрілку. Ці поставки здійснюються рідше – тільки в піковий (зимовий) період попиту на газ в Генічеську.

Постачальником газу з української сторони на АР Крим є ПрАТ Пласт, яке контролюється колишнім депутатом ВР Олександром Оніщенком.

Постачальником з боку окупованого Криму – Чорноморнафтогаз, захоплене Росією українське підприємство державної власності.
На платформі Blogger.