Titulo

Син генерал-майора ЗСУ був терористом “ДНР”: Журналіст оприлюднив скандальну переписку


Син генерал-майора запасу, у минулому заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ, почесного жителя Снятина Богдана Розновця – Денис – воював на стороні терористів “ДНР”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Анатолій Штефан, який вів анонімну переписку з чоловіком у соцмережі, передають Патріоти України. Сообщает http://www.zvistka.net/

”Патріоти Снятина та Івано-Франківська, допоможіть! Розновець Денис Богданович. Його батько – генерал-майор запасу, у минулому заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Розновець Богдан Ярославович, почесний житель Снятина і радник… Його син – сепаратист, який воював на боці “ДНР”, котрого, за його словами, від АТО відмазав тато. Він був курсантом Харківського інституту танкових військ, але його відрахували за порушення військової дисципліни. Тато завжди за нього вирішував, як і цього разу. Відправив його не в АТО, а на сторону противника в “ДНР”, – написав журналіст.
Штефан пише, що Розновець-молодший вільно пересувається Україною: “Київ, Рівне (квартира тата), Снятин… П’є пиво і розважається. Він досі вірить у свою безкарність, оскільки тато – генерал, хоч і на пенсії. Він знущається зі свого однокурсника-офіцера в пості про допомогу Ярославу, оскільки він втратив ногу в АТО, захищаючи Україну”.

Журналіст попросив сприяння в поширенні інформації. “Не думаю, що тато-генерал, який отримує українську пенсію, й імовірно не малу, не знає, де син. Демонструю вам скріншоти. Під час листування він не знав із ким говорить, сторінка – фейк, саме для спілкування з такими”, – написав він.


Анатолий Валерьевич Штефан
21 годину тому
Патриоты Снятина и Ивано-Франковска помогите!
Розновец Денис Богданович
Его отец генерал - майор запаса, в прошлом заместитель Командующего Сухопутных войск ЗСУ Розновец Богдан Ярославович, почетный житель г.Снятин и советник...
...Показати більше...
На платформі Blogger.