Titulo

У України більше не буде підтримки Франції - Хофф


Хто б не переміг на майбутніх виборах у Франції в його зовнішній політиці буде переважати дружба з Російською Федерацією, а українське питання буде другорядним.
Таку думку під час свого інтерв'ю висловив експерт у сфері міжнародного права Клаус Хофф, новину передає "Преса України".

Він заявив, що лідер президентських праймеріз Франсуа Фійон відкрито говорить, що він зніме санкції з Російської Федерації і звинувачує Україну в ескалації конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Його суперник Ален Жюпе, який вже визнав свою поразку, також раніше не вирізнявся толерантністю в питанні України, і вже закликав своїх прихильників голосувати за Фійона. Крім того на виборах у Франції перемогу може здобути лідер ультраправого "Національного фронту" Марін Ле Пен.

"Цей політик у даний момент закликає бойкотувати інтереси України на міжнародній арені, бажаючи повністю примиритися з Москвою", - заявив він. Таким чином можна припустити, що найближчим часом в України і Франції дружніх відносин не буде.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Франції Жан-Марк Еро заявив, що зняття санкцій з Російської Федерації буде означати, що фактично Європейський союз здає Україну Росії.
На платформі Blogger.