Titulo

Євродепутат про безвізовий режим: ЄС обманює себе і Україну (ВІДЕО)


Депутат Європарламенту від Литви Пятрас Ауштрявічюс заявив, що Європейський Союз навмисно блокує надання безвізового режиму Україні. За його словами, ситуація, яка склалася є політичним обманом. 
Таку заяву він зробив в ефірі одного з українських телеканалів. Новину передає «Преса України».

На думку Ауштрявічюса, Євросоюз не зумів виконати свою домашню роботу стосовно лібералізації візового режиму для України. Саме тому вимоги Києва у цьому питанні є цілком обґрунтованими. 

Спершу, за його словами, гра навколо «безвізу» йшла у бюрократичному руслі. Однак невдовзі у боротьбу між інституціями включилися політичні інтереси національних країн. Так, невирішеним питанням залишається Франція, яка перебуває у передвиборчому періоді. Ауштрявічюс відзначив, що існують побоювання того, що питання про безвізовий режим з Україною може якимось чином вплинути на результати виборів у Франції.

«Для мене цього достатньо, щоб сказати, що Європа просто обманює себе і Україну. Вона діє найгіршим чином, вона не тримається курсу критеріїв, тобто, що зроблено, то треба визнати, вона створює нові перешкоди і це, по-моєму, створює велику політичну невизначеність в країні. Україні потрібна стабільність, Україні має бути ясним європейський шлях, а ми пропонуємо, але не даємо», - наголосив євродепутат.

Ситуацію з безвізовим режимом Ауштрявічюс назвав політичним обманом. На його думку, уся ця невизначеність в кінцевому результаті обернеться проти самої Європи. «Якщо ми так визначаємо свої відносини з нашими сусідами, це прийде до нас назад додому», - підсумував він.На платформі Blogger.