Titulo

Лист Савченко президенту США

Народний депутат закликала Дональда Трампа посилити міжнародну, технічну і військову підтримку України в боротьбі з російською агресією, розповідає from-ua. передает https://bdzhola.com/"Цим листом хочу привернути Вашу увагу до проблеми міжнародної підтримки і захисту територіальної цілісності України ... Звертаюся до вас з проханням про збереження і навіть посилення санкцій проти країни-агресора - Російської Федерації, тому що ця країна розуміє тільки силу і рішучість, яких вам не позичати. ​​Ще прошу про посилення міжнародної, технічної і військової підтримки України.

Також прошу більш рішучих дій американських політиків про звільнення український заручників з Росії, адже я у великому боргу перед суспільством усього світу мого звільнення, тому роблю все для їх повернення додому", - йдеться в листі.

"Буду дуже вдячна за вашу відповідь мені, в якій, можливо, Ви дасте роз'яснення українському народові і всьому світу про кроки майбутньої Адміністрації президента США з питань, які були викладені", - додала вона.

Савченко також привітала весь американський народ з їх вибором.

Нагадаємо, перемогу на виборах президента США здобув кандидат від республіканців Дональд Трамп. У нього 279 голосів при 270, необхідних для перемоги. У Клінтон - 215.

Онлайн-трансляція дозволить вам стежити за ходом подій на виборах президента США.
На платформі Blogger.