Titulo

Хакери опублікували нові імена спортсменів, які приймали допінг


Хакери Fancy Bears отримали доступ до листування високопоставлених спортивних чиновників. Вони опублікували електронні листи Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) та Антидопінгового агентства США (USADA).
Новину повідомляють ЗМІ, передає «Преса України».

В листах антидопінгових агентств обговорювалися аномальні допінг-проби американських топ-спортсменів. Представник USADA пише, що в деяких атлетів зафіксовані «незвичайні» показники по гематокріту, людського гормону росту і середнього гематокритного числа. Автор повідомлення наголосив, що це лише параметри крові, тому він просить дати знати, чи не помилка це.

Крім того, в листах йдеться про те, що щонайменше двоє членів олімпійської збірної США приймали кокаїн, щоб скинути вагу перед Іграми-2016, проте зазначається, що вони мали на це дозвіл тренера. 

В електронних листах наведені назви вітамінів і ліків, які приймали відомі спортсмени перед допінг-тестуваннями поза змаганнями. Серед них виявилися сильнодіючі препарати від астми і захворювань щитовидної залози. Хакери також назвали нові імена спортсменів, які мають дозволи на застосування заборонених препаратів у терапевтичних цілях (TUE).

The Guardian повідомило, що хакери отримали доступ до даних USADA, після того, як один із співробітників агентства скористався комп'ютером в громадському місці під час Паралімпіади-2016.
На платформі Blogger.