Titulo

Саакашвілі про Марушевську: "Вона пішла, щоб скоро повернутися і остаточно навести порядок!"

Колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі прокоментував відставку Юлії Марушевської з посту начальника Одеської Митниці.
Про це він пише у своєму Facebook. Сообщает http://viche.net.ua/

"Юлія Марушевська і її команда пішли з Одеської митниці.
У Президента й уряду був вибір: або молода ідеалістична та ефективна команда, або Насіров. Вони обрали Насірова і потоки.
Нам не дали довести до кінця проект Відкритого митного простору, тому що це означало б кінець митних корупційних потоків, але Юля змогла головне - вперше в історії Одеси і на єдиній митниці в теперішній Україні не було корупції. Ми довели, що це можливо і спасибі за це молодий, відомій на весь світ активістці Майдану.
Як працювала Юля потрібно запитати у бізнесменів, що мають справи з митницею. Всі вони підтвердять, що це була найкраща митниця на їх пам'яті, повністю вільна від корупції. Вона вперше провела прозорі конкурси, набравши багато чесних нових людей, ввела принцип єдиного вікна, ми разом дали відсіч горіховій мафії та зруйнували перепони, створені Насіровим для імпорту машин. Дякую Юлії Марушевській, Семену Кривоносу та їх команді.
Нехай корупціонери та бариги у владі не радіють, вона пішла, щоб скоро повернутися і остаточно навести порядок!" - пише Саакашвілі.
На платформі Blogger.