Titulo

Саакашвілі розставив всі крапки над "і" після того як Порошенко прокоментував його відставку

Губернатор Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, котрий вчора подав у відставку розставив всі крапки над "і" після того як Президент України Петро Порошенко прокоментував його відставку.
Про це він пише у своєму Facebook. Сообщает http://viche.net.ua/

"Президенту Порошенко прекрасно відомо, що я не брав безпосередньої участі в грузинських виборах і не міг би цього зробити навіть при бажанні, так як я громадянин України. Хто, як не він, точно знає, що порівнювати мене з Деканоїдзе і іншими «запрошеними» грузинами не дуже коректно. Апелювати до мого походження - дуже схоже на методи Авакова і подібних діячів, а я б хотів, щоб Президент був вище цієї риторики.
Я приїхав в Україну приблизно в той же час, коли і мій інститутський однокашник Петро Порошенко, він з Молдови, а я - з Грузії, і звичайно, я вдячний йому за надане мені українське громадянство. Тож всім доведеться звикнути, що я - український політик і буду здобувати перемоги або терпіти поразки не в Грузії, а в Україні.
Президент прекрасно знає, що я хотів піти у відставку ще 6 місяців тому, але він мене умовив залишитися обіцянкою реформ. Просто цього разу я вже не був схильний вірити обіцянкам і грузинські вибори тут ні до чого.

P.S.Дещо кумедно спостерігати, як Адміністрація Президента і Кабмін спихуюють один на одного відповідальність за моє звільнення - ще один доказ повного бардаку в країні." - пише Саакашвілі.
На платформі Blogger.