Titulo

Пєсков прокоментував рішення Гаазького трибуналу щодо Криму


Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков виступив з критикою звіту прокурора Міжнародного кримінального суду щодо Криму, в якому його анексія прирівнюється до збройного конфлікту. Таке формулювання, на його думку, не має під собою реального підґрунтя.
Новину повідомляє «Преса України».

Анексія Криму прирівнюється до збройного конфлікту - до такого висновку прийшов прокурор Гаазького трибуналу. Однак в Кремлі таке тлумачення не визнають.

«Таке формулювання, безумовно, абсолютно суперечить реальності, вона суперечить нашій позиції, а головне - вона суперечить тій позиції, яку заявили на референдумі громадяни Криму, коли вони приймали рішення про входження до складу РФ», - сказав прес-секретар.

Він запевняє, що Росія почала процедуру виходу з Римського статусу МКС не через цю ситуації, а за національними інтересами.

«Ні. Ви знаєте, Російська Федерація де-юре і не була під юрисдикцією цього суду. В даному випадку це просто формалізація, тому що документ підписувався, але його не ратифікували», - сказав Пєсков.

Він додав, що рішення Міжнародного суду по Донбасу також не відповідає реальності, оскільки це не конфлікт між державами, а внутрішньоусобна війна. 
На платформі Blogger.