Titulo

У Дніпрі на вокзалі хор з Опоблоком виконали «Катюшу» (ВІДЕО)


У місті Дніпро підхопили україно-російський «братський» флешмоб: на вокзалі молоді люди виконали російську народну пісню «Катюша». Серед них був помічений депутат від Опозиційного блоку Юрій Вілкул.
Новину повідомляє «Преса України».

На вокзалі в Москві під акомпанемент баяна була виконана пісня «Катюша» з російського фільму «Весна на Зарічній вулиці». В акції взяли участь в основному молоді люди. Опубліковано відео.

Таким чином жителі Дніпра підхопили флешмоб, який встиг вже пройти в Запоріжжі, Одесі та Москві. Його метою є продемонструвати єднання «братніх» народів - українців і росіян. На акції в Дніпрі був помічений депутат від Оппоблоку Вілкул.

«Дуже потужна акція, яка показує, як нас об'єднують спільні цінності та історія. Пісня справжня. Вона стала народною, незважаючи на те, що у неї є і автор музики - Матвій Блантер, автор слів - Михайло Ісаковський», - прокоментував він.

 Тим часом політтехнологи попереджають: такі акції часто проплачені і добре продумані. Організовані Росією в Україні, вони покликані досягати вигідних для Кремля цілей.

«Це технологія, інспірована російськими технологами, добре підкованими в плані організації флешмобів. Головна ідея - включити Україну в інформаційний порядок і продемонструвати бажання українців єднання з братнім народом», - стверджує експерт Андрій Окара.
На платформі Blogger.