Titulo

Відео. Янукович забрехався з перших секунд допиту.

Артист, та брехун. З перших секунд він почав брехати, на запитання чи притягувались Ви раніше до кримінальної відповідальності каже – нет. 🙂 Наче не було тюрми, та кримінальних справ
Варто відзначити, що в 1968 році Янукович був позбавлений волі за звинуваченням у грабежі, а в 1970 році його посадили за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Згодом все судимості з нього були зняті. Сообщает http://startco.net.ua/

Також Віктор Янукович ухилився від відповіді на питання про своє місце проживання в Ростові-на-Дону. За словами його адвоката, суд отримав точну адресу, але в цілях безпеки ці дані не будуть публічно розкриватися.

Відео додам через 20-30 хвилин, все що є в мережі без цього фрагменту. Шукаємо, і знайдемо.

Як доказ, що це помітив не тільки я, от маленький твіт.Дуже до речі пост Березовца.

Виктор Янукович. 15 декабря 1967 года в возрасте 17 лет Виктор Янукович был осуждён на 3 года лишения свободы за участие в ограблении по статье 141 ч. 2 УК УССР (грабёж) как член преступной группировки «Пивновка».

8 июня 1970 года Виктор Янукович был повторно привлечён к уголовной ответственности за причинение телесных повреждений средней тяжести по ст. 102 УК УССР (нанесение телесных повреждений средней тяжести) и осуждён на 2 года лишения свободы.

28 ноября 2016 года генеральным прокурором Украины Юрием Луценко Виктору Януковичу предъявлено обвинение в государственной измене и пособничестве Российской Федерации в агрессии против Украины, в умышленных действиях, совершенных с целью изменения границ территории и государственной границы Украины, нарушения порядка, установленного Конституцией Украины.

Бог любит троицу, Федорыч. Верим, надеемся, ждём.
На платформі Blogger.