Titulo

Дубинський показав Гонтареву молодою і з промовистим прізвищем (ФОТО)


У Мережі з’явилось фото голови НБУ Валерії Гонтарвої у молодості. Його представив журналіст Олександр Дубинський. Користувачі Мережі особливу увагу звернули на її дівоче прізвище - Сатановська.Новину повідомляє «Преса України». 

Український журналіст Олександр Дубинський продемонстрував фото голови Нацбанку Валерії Гонтаревої у молодості. Сьогодні, 24 листопада, на своїй сторінці у соцмережі він поділився чорно-білим знімком Гонтаревої, на якому зазначене її дівоче прізвище Сатановська. 

Дубинський також додав свій коментар. За його словами, прізвище глави Нацбанку говорить саме за себе. Крім того, журналіст звернув увагу на те, що її портрет розміщений на фоні гастроному.

«І фото на тлі гастроному. Все в масть», - написав Дубинський.

Після цього в Мережі почали активно обговорювати фото. Дехто зауважив, що «гастроном –це доля». Як повідомлялось нами раніше, 20 жовтня голові НБУ Валерії Гонтаревій виповнився 51 рік. У зв’язку з цим журналіст попередив, що з нагоди свята Гонтарева «ощасливить» 70% персоналу звільненням. 

Крім того, цього літа соціальні медіа наповнились новими фотожабами, героєм яких стала пані Гонтарева. Так, користувачі Мережі неординарним способом привітали її з дворічним перебуванням на посаді.На платформі Blogger.