Titulo

ТЕРМІНОВИЙ РЕПОСТ У трубача Майдану Костянтина Олійника сьогодні на Майдані в Києві..

ТЕРМІНОВИЙ РЕПОСТ
У трубача Майдану Костянтина Олійника сьогодні на Майдані в Києві , біля Глобуса, де Архангел Михаїл, вкрали з машини його знамениту трубу, якою він дуже дорожив.
Інструмент дорого коштує. Костя каже: там куча телекамер, він звертається до міліції, але нікої реакції. Допоможіть Ivan Varchenko, Антон Геращенко, Arsen Avakov та ін. Сообщает http://startco.net.ua/

Ось що пише з цього приводу учасниця майдану, волонтер Svetlana Kasyanenko
Кому заважає трубач Майдану відомий Константин Олейник??? Тієі зими, йому прокололи всі 4 колеса, потім викрали з машини навігатора та солярку на поіздку, тоді, там же, на самісінькому Майдані перерізали всі 4 колеса, і, поки грав винесли з “Пежо Експерт” генератора, а сьогодні приїхав на Майдан аби ” наковиряти” грошей на наступну поїздку в Ато, яка за два роки вже 91 !!! Підбіг молодик,ухопив дорогоцінну стоголосу трубу Кості і зник… Знаю про особисту неприязнь господаря “Сушіі” до трубача і про особисті погрози, зо до його музики, але… на написану влітку заяву в Шевченківський Р-н м. Києва ніхто не зреагував. Бачу, що активних потихеньку підчищають.
На платформі Blogger.