Titulo

Портніков пояснив, чому Євген Нищук правий

Нищук говорив не про генетику. Він говорить про політику. Про цілеспрямовану політику імперського режиму русифікації місцевого населення і планомірного переселення жителів Росії на підкорені території
Український міністр культури - в центрі уваги російської пропаганди. Сообщает http://viche.net.ua/

 По ньому вже пройшлася головна патентована ідіотка російського зовнішньополітичного відомства - Маша Захарова. Привід - в одному з українських телевізійних шоу міністр щось сказав про "генетику", що дозволяє російським пропагандистам включити на повну потужність репродуктор звичних звинувачень в "фашизмі".

Мені доведеться пояснити, чим Євген Нищук відрізняється від Маші Захарової. У його виступі сказано чітко і ясно: немає ніякої генетики. Повторю ще раз для тих, хто не розуміє простої української мови. "Ні" - не означає "так". У своєму виступі Нищук полемізує з тими, хто намагається пояснити проблеми українського сходу "не тією" генетикою.

Він говорить не про генетику. Він говорить про політику. Про цілеспрямовану політику імперського режиму, який займався не тільки русифікацією місцевого населення, а й планомірним переселенням жителів Росії на підкорені території.

Але яке відкриття зробив Нищук? Хіба ми не знаємо, як заселялися території, "зачищені" від українських селян після Голодомору? Хіба ми не знаємо, що плани індустріалізації Радянського Союзу мали на увазі перш за все переселення величезних мас населення - насамперед з центральної Росії - на національні "окраїни"?

Хіба ми не знаємо, як пручався ЦК Компартії Литви будівництву великих підприємств в республіці? Як для того, щоб здійснити це будівництво в Латвії, потрібно було провести фактичний переворот у керівництві місцевої республіканської компартії? Хіба ми не знаємо, як зникали корінні народи самої Росії? Як заселявся Донбас після стрімкої індустріалізації? Хіба пісня "мой адрес – не дом и не улица, мой адрес – Советский Союз" не про країну, у якій ми жили? Що нового сказав міністр культури?

І має рацію Євген Нищук: генетика тут ні до чого. Це політика. А на політику імперіалізму в демократичній країні можна відповідати тільки продуманою культурною політикою, тільки роботою з населенням в проблемних регіонах. Це те, що я почув у виступі міністра культури. Нічого іншого він не сказав.

А тепер про Машу Захарову. Зовсім недавно ця мерзотниця у телевізійному ефірі розповідала, що про результати президентських виборах в США потрібно питати у євреїв. Пародіювала єврейський акцент, знущалася, пояснювала що раз євреї більше грошей дали Трампу, значить він і став президентом. Це і є - про генетику.

Це і є самий звичайний вуличний націонал-соціалізм. Але в Росії поведінка одіозної пропагандистки не викликала жодної реакції. Їй не заперечив навіть ведучий програми, Володимир Соловйов. Етнічний єврей, він сам пародіював єврейський акцент - тільки щоб сподобатися начальству. А ми говоримо про генетику! Яка вже тут генетика!

Захарова у відставку не пішла і продовжує лихословити. Проте у нас закликають до відставки Нищука - що ще раз показує, як легко маніпулювати нашим суспільством і як його можна спіймати на гачок російської пропаганди.

А ми ще дивуємося, що хтось голосує за проросійських кандидатів. Ні, це не генетика. Це тупість.
На платформі Blogger.