Titulo

Зробимо Колю знаменитим: Чиновник “Харківводоканалу” назвав український прапор “жовто-блакитною ганчіркою”

Харківський чиновник назвав український прапор ганчіркою. Такий коментар Микола Іванов написав у Facebook під постом Антикорупційного центру, в якому повідомлялося, у скільки разів комунальне підприємство завищило ціни при закупівлі прапорів.
Про це повідомляє місцеве інтернет-видання Сообщает http://www.zvistka.net/

“Микола не став мовчати і видав те, що мріють хоча б раз в публічній площині сказати практично всі, хто працює в харківських КП і Харківській міськраді”, – написав у коментарі на своїй сторінці в Facebook співробітник Антикорупційного центру Євген Лісічкін.

Микола написав наступне (мова оригіналу): “а ниче страшного что речь идет о фирменных флагов, логотип компании и герб города?!?!?!?!? Посмотрите, пожалуйста, сколько они стоят, а не эти ваши желто-блакытни тряпки”.

“Я не знаю, як таке можливо в Харкові на третій рік війни з російськими терористами, але, на жаль, це реальність життя в нашому місті”, – пише Лісічкін.

Працювати Микола в КП “Харківводоканал” почав з 2016 року, коли на підприємстві змінився склад прес-служби, після приходу нового директора на підприємство. Очолила прес-службу Олександра Малиновська, яка раніше працювала в прес-службі міськради.


“До речі, Микола з главою прес-служби знаходяться в теплих дружніх відносинах. Ну, а керівник прес-служби відразу видно – вміє підбирати “кадри”. Микола взагалі знаходиться в теплих дружніх відносинах, як з багатьма чиновниками міськради, так і з депутатами міськради і облради. Тепер, для тих, хто сумнівався, які настрої панують в КП “Харківводоканал” – можуть переконатися, що дива не буває”, – зазначив Євген Лісічкін.

Працівник Антикорупційного центру звертається до депутатів Харківської міськради з проханням, щоб Миколу Іванова звільнили від роботи в прес-службі КП “Харківводоканал” і притягнули до кримінальної відповідальності.
На платформі Blogger.