Titulo

Клімкін назвав безвіз для України внутрішньою проблемою ЄС


Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що дата введення безвізового режиму залежить від Європарламенту і на сьогоднішній день є тільки проблемою Євросоюзу.
Новину передає «Преса України».

За словами Клімкіна, Україна вже давно виконала всі свої зобов’язання перед ЄС. Наразі черга за ним: на сьогодні безвізовий режим є тільки внутрішньою проблемою Євросоюзу.

«Те, що ми чули сьогодні від Європейського союзу, це, звичайно, їх розуміння того, що відбувається зараз із погодженням механізму на реагування на міграційні ризики. Тобто, це внутрішня проблема ЄС, ніяк не пов'язана з нами», - заявив міністр.

Клімкін пояснив, що проблема полягає  в тому, чи матиме Європарламент безпосередній вплив на зупинення безвізового режиму в разі потреби, чи відповідне рішення зможуть  приймати тільки країни-члени Європейського Союзу.

«Давайте я поясню, в чому реальна проблема. Проблема в тому, чи буде Європейський парламент мати безпосередній вплив на призупинення безвізового режиму, чи це питання буде прийматися тільки країнами-членами. Як тільки це питання буде вирішено, одразу будемо мати відповідь і пряму дорогу до безвізового режиму», - наголосив міністр закордонних справ.


На платформі Blogger.