Titulo

Відео. Найбільший задекларований будинок серед суддів Полтавського регіону. В МВФ плачуть крокодиловими сльозами.

“Не церква і не храм”: журналісти показали будинок полтавського судді. Заступник голови апеляційного суду Полтавської області Гальонкін Сергій Анатолійович задекларував найбільший серед суддів Полтавщини будинок площею 661 м2.
Про це йдеться у розслідуванні Prosud. На запитання, звідки у звичайного судді кошти на такий будинок, пролунала класична відповідь: Сообщает http://startco.net.ua/

 “Допомогла дружина та батьки”. 
“Судячи з декларації, щонайменше останні три роки основний дохід родини – заробітна плата судді. Але ж утримання такої великої домівки також коштує чималих грошей”, – зазначається у розслідуванні.

Крім того, Гальонкін будує дачу у Полтавському районі на цілих 9 паях землі, яка колись належала дачному кооперативу. А ще суддя має квартиру та офіс в Полтаві і Києві, щоправда, записану на 70-річну тещу, а також 3 автомобілі та 2 мопеди.

“До речі, маємо започаткування нової суддівської династії – старша донька Сергія Анатолійовича з 2015 року працює суддею Октябрського районного суду м. Полтави. А отже, зокрема винесені нею рішення можуть розглядатися її батьком, Сергієм Анатолійовичем, в апеляційному суді”, – розповіли журналісти.

У Центрі протидії корупції вже прокоментували це відео: “Гальонкіна хата. Це – не церква. Не храм. Не готельний комплекс. Це – домівка судді. Заступника голови Апеляційного суду Полтавської області Сергія Гальонкіна. 4 поверхи, 660 кв.м”.
На платформі Blogger.