Titulo

Українці, остерігайтесь!З’явилась нова схема шахрайства – вже багато громадян постраждало (інструкція, як розпізнати афериста)


Столичні шахраї вигадали нову схему потрапляння в квартири, тож киян просять бути уважними і не впускати незнайомців. – повідомляє Корупція.Інфо Сообщает http://www.akcent.info/
“Нова система “роботи” полягає у прикиданні консультантами чи працівниками різноманітних організацій аби будь-яким способом потрапити до квартири”

Шахраї та злодії бродять по столичних під’їздах. Поліція попереджає про навалу і застерігає: Стережіться підозрілих “фахівців”, які просяться в ваші квартири.

Найчастіше аферисти пропонують надати безкоштовні консультації з приводу пластикових вікон або ж цікавляться енергозбереженням помешкання.

Зі слів киян, що стикались з “фахівцями”, вони не відзначаються ввічливістю та дуже наполегливо намагаються проникнути всередину квартири.

Експерти запевняють: досвідчені шахраї вміло маскуються під комунальників. Знайти робу і інструменти – не проблема. Тому, якщо виникають підозри – дізнайтеся прізвище майстра і уточніть в керуючій компанії за якою адресою він зараз повинен працювати.
На платформі Blogger.