Titulo

За республіканською партією - корпорації, які можуть зжерти Росію, мов пиріг

Завжди дивувався абсурдній ненависті москвинів до Барака Хуссейновича Обами, адже зручнішого президента США для них годі було уявити.
Демократ, прибічник миру, діалогу, м'яких ліберальних цінностей - чорношкіра Ліза Сімпсон. Сообщает https://uainfo.org

Прийшов до влади в період світового спокою, впевненості; коли Америка могла вагомо і з посмішкою погрожувати пальцем недобитим тиранам, і ніхто не зазіхав на її лідерство. Коли Обама виступав публічно, навіть по міміці читалося, як легко йому даються жарти, і як важко - погрози.

Рівно так само я дивуюся абсурдній радості москвинів щодо приходу Дональда нашого Трампа. Мазефакінг дог, це ж республіканець!

Перший з 2009-го року. Невже кілька його двозначних заяв про можливу дружбу з путіним так забили памороки москвинам, що вони ігнорують очевидне?..

За республіканською партією - корпорації, які можуть зжерти Московію мов святковий пиріг, за нею генерали-яструби, які досі переживають, що не добили червоних в часи "Холодної війни".

Ось починають вимальовуватись головні кандидатури на ключові пости в адміністрації Трампа:

- Майкл Флінн - радник з національної безпеки. Ненависник ісламістів. Цинік, готовий заради їх знищення домовитись хоч з путіним, аби лиш чужими руками і чужою кров'ю зачистити Близький Схід.

- Майк Помпео - директор ЦРУ. Ненависник Ірану і всіх його союзників (включаючи ситуативних). Старий недоброзичливець Московії.

- Мітт Ромні - держсекретар. Кандидат від Республіканської партії на минулих виборах, білий християнин, мормон. Ненависник Московії, називає її "головним ворогом США", а путіна - "тираном".

- Джеймс Маттіс - міністр оборони, голова Пентагону. Воїн-аскет, легенда морської піхоти, любить особисто брати участь у боях. Старий і злющий яструб на прізвисько "Скажений пес". Вважає, що безпека в нашому регіоні може настати тільки в результаті розвалу Московії.

Ну?.. То чого ж москвини радіють?..

Якщо перелічені громадяни будуть невдовзі призначені на посади - кому стане непереливки?

Особисто гадаю, що парадоксальний московський оптимізм - це просто спроба чисто пропагандистськими методами здолати "зраду" "перемогою". Дуже давно для них не було хороших зовнішньополітичних новин, от вони й викручуються як можуть.
На платформі Blogger.