Titulo

Кадри з річниці Майдану показали європейцям українців-ідіотів – Дубинський (ВІДЕО)


Журналіст Дубинський зауважив, що відео до дня Революції Гідності в черговий раз показали Європі українців не в найкращому світі. За його словами, зарубіжний глядач бачить українців-ідіотів. 
Новину повідомляє «Преса України».

Сьогодні, 22 листопада, український журналіст Олександр Дубинський звернув увагу на новину про річницю Майдану. На своїй сторінці у соцмережі Дубинський закликав уявити, як оцінює погроми «недоумкуватими націоналістами» зарубіжний глядач.

«Цей глядач побачив некерований натовп скажених ідіотів в масках, що б'ють скла і ламають штукатурку на стінах російського банку. І цих ідіотів чомусь не чіпає поліція ...», - зауважив журналіст.

За його словами, після побаченого будь-який європеєць подумав би «тримайте від мене цих кретинів подалі, з їх безвізом і проблемами». Крім того, Дубинський звернув увагу на те, що би після побаченого подумав  глядач з Росії. На його думку, висновок росіянина був би наступний: російському бізнесу в Україні дуже важко, мати з українцями справа точно не варто.

Дубинський пояснив, кому вигідна демонстрація України у такому світлі. Так, в першу чергу, це безальтернативна влада, яка не може домовлятися з натовпом, однак керується тим, що кращої за неї не може бути. На другому місці - продавець і покупець «Дочірнього банку Сбербанку Росі». Журналіст підкреслив, що учасники Майдану громили лиш його, в той час як  Альфабанк, ВТБ та Промінвест банки залишились недоторканими.

«За допомогою картинки погромів можна обґрунтувати будь-яку ціну за банк при його продажу. І отримати значну доплату на рахунок в Гонконзі», - пояснив він.

Останньою, третьою зацікавленою стороною, за словами журналіста, є погромники, які просто працюють за гроші. Дубинський підсумував, що на тлі подій в Україні самі українці виглядають ідіотами.

«Час такий...», - завершив свій пост журналіст.
На платформі Blogger.