Titulo

Волонтер Сергій Притула зробив крутий подарунок хлопцям з ЗСУ (ФОТО)

Відомий шоу-мен та волонтер Сергій Притула відзвітував куди йдуть гроші волонтерів та привіз хлопцям з Центру Розмінування ЗСУ круті подарунки.
Про це він пише на своїй сторінці у Facebook. Сообщает http://viche.net.ua/

"Вчора зганяв з Миргородский Константин у Кам’янець-Подільський. Привезли 2 комплекти обладнання для роботи під водою хлопцям з тамтешнього Центру Розмінування ЗСУ. Це за Ваші, панове, гроші (5800$)!!!
Був радий зустріти там хлопців з 73-го мор.центру, з якими дуже плідно співпрацював по волонтерській лінії у 2015-му. Проте, візит просто передачею обладнання та традиційною фотосесією не обійшовся. Підійшли хлопці, кажуть, мовляв, Сергій Дмитрович, хороший ти парубок, давай тебе у водолази приймемо! Ну, я ж розумію, що «на слабо» беруть. Та й, оком не моргнувши, кажу: «А чого б і ні, давайте ласти, акваланг…». А вони кажуть: « Ні, шановний, для вас ми маємо спеціальний «трьохболтовий» костюм». А я ж без поняття що це… та й пішов.
Одягли на мене якусь гумову біду, у яку треба було залізти усім тілом через горловину, взули у свинцеві чобітки по 21 кг ваги кожен, начепили ще якісь грузила, на голову вділи акваріум, який реально прикріпили до костюма трьома болтами. Лишилось тільки невеличке віконечко спереду, крізь яке я ще намагався посміхатись… Кажуть: «під час занурення головою товчись у таку конпку збоку в шоломі, щоб зайве повітря випускати…» 
Коротше кажучи… водолаз з мене десь такий самий, як і космонавт – ніякий! Нуль! Просто дно! Я у тому «трьохболтовому» вагою у 80кг довше йшов до занурення, аніж перебував під водою. Як пішов під воду, то взагалі не зрозумів, що коїться: дихати важко, груди сперло, ілюмінатор перед писком запітнів, вода каламутна – видимість нуль! Повна дезорієнтація! 
Витягли моє грішне тіло з води, посміялися, кажуть: «Ну все, Дмитрович, тепер ти водолаз!!!».
Ось такий був день…
На чергових 2 комплекти ми з вар’ятами потихеньку дозбируємо, за що вдячні глядачам на наших концертах!
А по інших запитах для наших захисників можна долучитись копійкою на рахунки, які будуть приведені нижче.
Щиро усім дякую за допомогу, а нашим водолазам за новий досвід у житті і за те, що ввечері смішив цією історією маму, брата і похресника!"


На платформі Blogger.