Titulo

"Найбільше мене вразила декларація Насірова", - звільнившись з держслужби, Деканоїдзе дала волю емоціям

Колишня очільниця Нацполіції заявила, що ​Е-деклараціям працівників поліції далеко до прокурорських, але найбагатшими виявилися фіскали.
Екс-глава Нацполіції Хатія Деканоїзде нарікає, що високопосадовці задекларували мільйони, однак досі незрозуміло, звідки такі гроші. Про це вона заявила в інтерв’ю Главкому, Сообщает http://patrioty.org.ua/

"Декларації прокурорів виглядають цікавіше, ніж поліції. Ще "крутіше" – у фіскалів. А декларація голови ДФС Романа Насірова та деяких інших посадових осіб стали для мене одкровенням… До речі, після оприлюднення декларацій чиновників всі були обурені, але продовження історії не було", - наголосила Деканоїдзе.

Колишня очільниця Нацполіції вважає, що суспільство має не випускати з поля зору е-декларації.

"Всі вже котрий день пишуть про вік заступниці міністра (Анастасію Дєєву - ред.), але жодну людину вже не хвилює, звідки стільки нулів у деклараціях Насірова та інших високопосадовців", - зазначила Деканоїдзе. Вона розповіла, що передивлялася декларації працівників поліції і вважає, що деякі з них має перевірити Національне антикорупційне бюро.

"Я не бачила у когось BMW X5 чи Toyota Highlander, коли приїжджала в область. Не бачила, на чому їздить дружина, син, дочка того чи іншого працівника (поліції). Мені, звісно, цього ніхто не показував. Але якщо є якесь "нестикування", цими фактами може зайнятись НАБУ", - сказала екс-глава Нацполіції.
На платформі Blogger.