Titulo

У Пікузи прибув елітний підрозділ снайперів «МВС ДНР» «Бастіон»


Командування бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки» перекинуло в район населеного пункту Пікузи елітний підрозділ снайперів «МВС ДНР» «Бастіон». 
Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, новину передає «Преса України». 

«У район н. п. Пікузи (кол. Комінтерново, Новоазовський район) для «обкатки» прибули снайпери зі складу нещодавно сформованого «елітного» підрозділу «МВС ДНР» «Бастіон». Ймовірний сектор їх «роботи» - ділянка н. п. Водяне - Піщовик. На озброєнні - російські великокаліберні 12,7-мм снайперські гвинтівки АСВК (снайперський комплекс 6С8 «Корд»)», - написав він.

З Алчевська в район Михайлівської розв'язки зафіксовано перекидання боєприпасів і спорядження (до 10 вантажівок за добу) і бронегруппа (2 од. БМП-1 та 1 од. МТ-ЛБ). Ще одна бронегруппа бойовиків (5 одиниць БМП і МТ-ЛБ) - по Бахмутській трасі в район Донецького.

Раніше повідомлялося, що командування російсько-терористичних військ активно створює нові склади боєприпасів в районі населеного пункту Тельманове. Також у Старомихайлівку зафіксовано перекидання російських найманців.  
На платформі Blogger.