Titulo

Інженери створили безпілотний літак з вертикальним зльотом (відео)


Безпілотні літаки є більш енергоефективними, ніж квадрокоптери і можуть покрити великі відстані за менший час. Сообщает http://www.akcent.info/
Хоча, є у безпілотних літаків один мінус, в порівнянні з квадрокоптером літаку потрібно більше місця для зльоту і посадки, так як вони здійснюють це горизонтально.

Компанія AeroVironment змогла розробити безпілотний літак з вертикальною посадкою.

Quantix призначений для промислового використання в зондуванні та геодезії,для збору необхідних даний літак програмується через спеціальний планшет на Android, який йде в комплекті з літаком.

Під час польоту Quantix на планшеті можна відстежувати координати місцезнаходження безпілотника, якщо керуючий літаком вирішив, що маршрут пора скорочувати або повністю зупиняти безпілотник, то він може це зробити. Так як маршрут програмується до польоту, управляти безпілотником Quantix не потрібно.

Зліт і посадку Quantix проводить тільки вертикально і у будь-який більш-менш розчищене для цього місце. Поки інформації про ціни на Quantix немає, але компанія вже приймає заявки на безпілотник і оцінює найбільш зручні для початку роботи регіони.


На платформі Blogger.