Titulo

МИРОСЛАВА ГОНГАДЗЕ ПРО НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ГЛАВИ ПЕНТАГОНУ: В УКРАЇНІ З ЗАХОПЛЕННЯМ СПРИЙНЯЛИ ОДНУ З КАНДИДАТУР

В Україні з захопленням сприйняли можливе призначення новообраним президентом США Дональдом Трампом на пост глави Пентагону відставного американського генерала Джеймса Маттіса.
Кандидатуру Маттіса обговорюють українські журналісти в Facebook. Сообщает http://kozak.co.ua/

"Претендентом на посаду міністра оборони в адміністрації новообраного президента США Дональда Трампа є відставний генерал-морпех Джеймс Маттіс, який нещадно критикував Барака Обаму за нібито недостатню військову підтримку союзників, заявляв, що Америка страждає "стратегічною атрофією" і називав агресію Росії проти України в Криму і на Донбасі "значно гострішою, набагато більш серйозною, ніж вважають у Вашингтоні і ЄС. Він також вказував, що метою дій Путіна є розкол НАТО", — пише на своїй сторінці у Facebook журналістка Мирослава Гонгадзе.

"Тільки за один факт - поважає і знає військову історію і може скласти перелік літератури для читання ... - респект генералу - є кого брати за зразок", — зазначає журналіст Віталій Гайдукевич про Маттисе на своїй сторінці в Facebook.
Одним з них називають колишнього главу ЦРУ Девіда Петреуса, який в 2012 році пос у відставку після скандального позашлюбного роману зі своїм біографом Полою Бродвелл. Iншими кандидатами виступають відставний генерал Джек Кін, екс-помічник президента Джорджа Буша-молодшого з питань національної безпеки Стівен Хедлі, екс-сенатор Джим Талент і сенатор Том Коттон.
На платформі Blogger.