Titulo

СПАЛИЛИСЯ НА ГАРЯЧОМУ: ЯК РОЗВАЖАЮТЬСЯ МАЖОРНІ ДЕПУТАТИ


Де гуляють наші вельможі, що роблять, чим займаються, на що тратять гроші – про все це можна дізнатися дуже просто. – повідомляє Корупція.Інфо передает http://de-facto.cc/
Досить знайти потрібну особу у соціальній мережі, наприклад, у фейсбуці. Річ у тім, що користувачі соцмереж прив’язують до свого облікового запису місце перебування. Таким чином, зайшовши на сторінку потрібної особи, можна прочитати, де вона у цей час знаходиться.

 А про все інше – з того, про що людина пише.

Для прикладу: понад десяток депутатів Львівської обласної ради часто “світилися” у “п’ятизірковому” готелі Mirotel Resort & Spa в Трускавці. Варто зауважити, що коштує стандартний двомісний номер у сезон низьких цін понад 2 500 гривень, номер “люкс” – удвічі дорожчий, а президентський “люкс” – 16520 гривень. Але, як у народі кажуть, “не на бідного попало”.


До речі, своє місце перебування до облікового запису у фейсбуці прив’язують майже всі депутати Львівської облради. Тому, про них можна знати якщо не все, то майже все.

 Адже, люди часто викладають в соцмережах такі речі, які можуть стати великою здобиччю для їхніх недругів – це і фото, і улюблені цитати, і політичні уподобання, ставлення до тих чи інших речей. І зауважте, усе це є у вільному доступі і будь-хто може на свій розсуд скористатися цією інформацією. При тому, цілком легально.

Отже, якщо вам зд
На платформі Blogger.