Titulo

Грем Філліпс довів спостерігача ОБСЄ до рукоприкладства (ВІДЕО)


Британський журналіст Грем Філліпс, якого називають кремлівським пропагандистом, зняв сюжет в селищі Стила на окупованому Донбасі, обстріляному «Градами ЗСУ», як стверджують бойовики. Він своїми нав'язливими запитаннями та вимогами визнати обстріли виною ЗСУ викликав роздратування у представників ОБСЄ. Один навіть вдарив його камеру.
Новину повідомляє «Преса України».

Філліпс поділився відео, знятим в селищі Стила, куди він прибув разом з бойовиками «ДНР», щоб зняти наслідки обстрілу. Також він знімав роботу представників міжнародної місії ОБСЄ.

Як стверджують в «ДНР», населений пункт потрапив під вогонь української армії, яка використовувала реактивні установки «Град». Філліпс спробував донести цю думку до спостерігачів у властивій йому нав'язливій манері. Він передає діалог, який відбувся між ним і спостерігачами на англійській мові. Під час розмови між ним і представником ОБСЄ трапився невеликий інцидент.

«Грем: Хіба не ясно, що це з українських позицій, чи не так?

ОБСЕ1: Я не можу це зараз визначити.

Грем: Але це тут, а українські позиції там. (Показує напрямок)

ОБСЕ1: Де там?

Грем: Миколаївка. Близько 7 км в тому напрямку.

ОБСЕ1: Мені потрібна карта, щоб подивитися.

ОБСЕ2: Без запису. Я можу щось сказати без запису. (Б'є по камері)

Грем: Що відбувається? Навіщо ви б'єте по камері?

ОБСЕ2: Ви йдете прямо в воронку. Ви хочете вибухнути чи що? Ви порушуєте правила безпеки тут. Ви можете будь ласка піти?

Грем: Ви можете просто виконувати свою роботу?

ОБСЕ2: Ми робимо свою роботу, а ви стоїте посередині воронки.

Грем: Ви говорите, що мені робити, а ви повинні чесно робити повноцінні звіти про те, що тут відбувається. Припинити брехати, прикриваючи вбивства цивільного населення. Я наступив в воронку бо ви вдарили по моїй камері. Ви, мабуть, сліпі якщо не бачите, що це прилетіло з українських позицій!

ОБСЕ1: Я не сліпий».

Однак, якщо судити по відеокадрах, спостерігач ОБСЄ швидше ледве зачепив камеру журналіста, а не бив по ній, як стверджує Філліпс. До того ж ніяких інших агресивних рухів з боку представників місії не було, незважаючи на те, що британець буквально переслідував їх з камерою, знімаючи кожен їх крок і заважаючи роботі.На платформі Blogger.