Titulo

Порошенко прогнозує знаходження компромісу між Україною та Нідерландами в питанні ратифікації УА з ЄС


Про це президент повідомив у ході звернення з нагоди Дня гідності та свободи Президент України Петро Порошенко прогнозує знаходження взаємоприйнятного компромісу між Україною та Нідерландами для ратифікації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.  сообщает http://ua.112.ua/


Про це він повідомив у своєму зверненні з нагоди Дня гідності та свободи.

"Мої переговори з лідерами інститутів і держав-членів Європейського Союзу також дають підстави прогнозувати, що буде знайдено взаємоприйнятний компроміс між Україною, Євросоюзом та Нідерландами, і ратифікацію Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі буде завершено", - розповів президент.

Нагадаємо, що Нідерланди не припиняють ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і продовжать консультації, кінцевою датою яких було встановлено 1 листопада.

Як відомо, парламент Нідерландів зобов'язав уряд до листопада вирішити питання щодо Угоди про асоціацію України та ЄС. Водночас прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що уряд країни, швидше за все, не ратифікує Угоду про асоціацію між Євросоюзом і Україною, враховуючи результати квітневого референдуму.
На платформі Blogger.