Titulo

Відео Квартал 95: офіційне вибачення перед Гаврилюком.

Цього разу аплодую стоячи Кварталу 95, на відміну від політиків вони вміють визнавати свої помилки, а це робить їх ще краще.
Чому згадав про політиків ?  Вчора прочитав коментар Арсена Авакова про те, що усі ви козли не розумієте, що мій зам – вона сама, сама найкраща. Сообщает http://blogi.co.ua/

Висновок: він так і не зрозумів, чому люди виказали таке невдоволення.  Як людина, яка виросла в селі порівняю Україну, точніше Фейсбук спільноту України з селом, селом думка, якого впливає на думку цілої країни. Саме в селі Фейсбук формується ключова думка більшості.

Чому так ? Тому, що в селі молодь ділилася на тих, кого хвилює думка сусідів та громади, та тих, хто плює на усі звичаї, манери, традиції.

Хороші хлопчики та дівчатка, які хвилювалися про репутацію якщо не свою, то про репутацію батьків, багато в чому себе обмежували, іноді хотілося чинити так само, як і розбишаки, але думка про те, що скажуть батьки та сусіди дуже часто казала, що так робити не потрібно.

З того часу минуло більше 30 років і сьогодні я бачу, що ті хлопчики та дівчатка, які прислухалися до думки батьків, та громади досягли досить суттєвих успіхів у житті. Майже всі мають гарні родини та виховують дітей, за яких Україні не буде соромно.

Ті хто плював на всі правила, або спилися, або в тюрмі, або на кладовищі.

Мораль цієї історії: якщо хочеш бути публічною людиною та представляти інтереси громади, ти маєш прислухатися до думки села під назвою Фейсбук, навіть якщо сам вважаєш по-іншому.

Кварталівці прислухалися до критики і гадаю, що це відео є найкращим вибаченням перед козаком Гаврилюком.
На платформі Blogger.