Titulo

Волонтери попросили нардепів-мільйонерів поділитися грошима з армією 8.html


На думку волонтерів, якщо е-декларанти допоможуть, то "можна буде закінчувати війну через набуття стратегічної переваги" Українські волонтери вирішили попросити народних депутатів та інших чиновників, які показали в е-деклараціях великі статки, поділитися грошима з армією.Сообщает https://styler.rbc.ua/
 Як зазначив ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% своїх доходів на добрі справи. "Знайомтесь, це найодіозніші е-декларанти. Власники тисяч квадратних метрів житла, мільйонів неукраїнських грошей, автопарків та інших забавок. А це наші листи до них. Листи офіційні з ввічливим проханням допомогти армії. Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді", - сказав волонтер. Зокрема, учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів за кількістю задекларованих об'єктів нерухомості - нардепам Дубневичам, топ-колекціонеру і цінителю мистецтва - депутату Нестору Шуфричу, любителям дорогих годинників - Таруті і Хомутинніку, міністру-колекціонерові вин Арсену Авакову та іншим чиновникам.

Пока для журналистов. Завтра будет большой пост
Будем торбить е-декларантов. Посмотрим сколько из них поможет армии.
Все политсилы не останутся без нашего внимания
Будет весело
Tatiana Sakura
ВАЖЛИВО!!!
ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!
Акція «Е-десятина»: волонтери та ветерани АТО закликають посадовців «пожертвувати» частину задекларованих статків
Акредитація ЗМІ...
Показати більше...

Волонтери відзначили, що за один лиш годинник нардепа Кононенко можна купити 9 тепловізорів або два реанімобілі, за один Mercedes Шуфрича - 33 тепловізори, сім реанімобілів або дві квартири для сімей загиблих учасників АТО.

На платформі Blogger.