Titulo

У мене є друзі. У нас всіх є зареєстрована вогнепальная зброя, здебільш калібром 7,62. Нас багато. У нас є зброя, тому що ми не довіряємо державі, - Донік

Відомий волонтер Роман Донік звернувся до тих, хто "хочет попереворачивать и позахватывать всерьез что то во время войны".
Про це вій пише у своєму Facebook. Сообщает http://viche.net.ua/

"У мене є друзі. У нас всіх є зареєстрована вогнепальная зброя, здебільш калібром 7,62. Більшість з них пройшли війну. Вони мої друзі і думають так само, як і я. 
Нас багато. У нас є зброя, тому що ми не довіряємо державі. У нас є засоби захисту. У нас є бажання зберегти Україну у будь який спосіб. У нас був час і було натхнення щоб прорахувати все і бути готовими до всього. В тому числі й до спроби державного перевороту під видом протестних рухів. Ми морально готові до застосування зброї для захисту територіальної цілісності України. Проти будь кого. Ми готові до того, що проти нас теж може бути застосована зброя. Це нас не бентежить. Ми підемо на це. Якщо не буде України, то не буде нас. Нам все одно, або вмирати від російських окупантів та їх ставлеників, або їхати за кордон. За кордон ми не поїдемо. Ми будемо тут битися за те, що тримали майже три роки. За те, за що гинули наші друзі і побратими. 
Так, я не голосував за Порошенко, як і багато хто з моїх друзів. Але зараз вважаю його кращим з Президентів який міг бути на сьогоднішній день. Якщо вам не подобається Порошенко, перевиберіть його на виборах.Бо за будь який інший спосіб зміни влади, вас будуть просто вбивати. Ми будем. Просто пам"ятай це, коли тебе покличуть міняти владу в найближчі дні." - застерігає Роман.

А Це Вам детально про те, хто та за, що там стоїть. Дякуємо Балашову, витягнув правду. 

Роман також додав схему з проплаченими майданами.

"Схема очень проста. Как двери. Даже проще. На проплаченные митинги собирается народ. Кроме этого, туда же добавятся и ряженные в камуфляже. Кроме этого вербуются и нанимаются АТОшники для участия в массовках. Как в этих митингах, так и (Внимание!), якобы в антимитнгах. АТОшники это обычные люди. И многим из них тысяча гривен не помешает.
Атошников приглашают, якобы за все хорошее, против рыгов и юлек. Еще и денег обещают.
Но когда их привезут, они сами не будут понимать где и на какой стороне они. Все ж таки патриоты, везде флаги, везде камуфляж.
Но план не в этом. План простой - собрать в одном месте как можно больше ветеранов и устроить провокацию. Чтоб их прессонули, чтоб их избили, чтоб какая то граната из за спины НГУшников вылетела. Чтоб АТОшники сыграли роль катализатора, как студенты на Майдане.
И первый удар, первый выстрел, будет со стороны провокаторов.
Если изобьют АТОшников или убьют не дай Бог кого, народ по замыслам устроителей шоу поднимется. Все просто. Как три копейки.
PS. И да, для особо одаренных, когда гнали Януковича и был Майдан, не было войны и не было армейских российских корпусов на границе. И не было тысяч погибших, чтоб сюда не пришел русский мир." - пише Донік. 

На платформі Blogger.