Titulo

Українець "розвів" нігерійського шахрая на 600 доларів

Шахрай сам попався на наживку.
Український стартапер Артем Геращенко, який живе в Лос-Анджелесі, розповів у своєму блозі про те, як йому вдалося обдурити нігерійського шахрая, що просив у нього грошей. Сообщает https://bdzhola.com/Шахрай видавав себе за дівчину з ім'ям Анджеліна Крейн, нібито американку, яка опинилася в Нігерії, пише lb.ua з посиланням на Медуза.


"Анджеліна" в ході листування ламаною англійською попросила у Геращенкова висилати їй по 50-60 доларів в тиждень. Однак українець ошелешив "дівчину", повідомивши, що він готовий відправляти їй по 500-600 доларів щотижня. Після Цього "Анджеліна" надіслала реквізити для переказу, в яких значилося ім'я Олукаде Кехінде Мартінс і, через деякий час, фотографію документів цього Олукаде.

Але замість грошей Геращенко "вирішив" відправити "дівчині" айфон: він розповів шахраєві, що є дилером Apple, і йому якраз треба відправити в нігерійський місто Лагос 200 айфонів. Українець пояснив "співрозмовниці", що місцевий салон стільникового зв'язку вже сплатив за 199 смартфонів, тому вона зможе взяти один, а решту потрібно буде передати в магазин.

Через те, що один телефон в партії фігурує "неоплаченим", а проходити митницю якось потрібно, Геращенко запропонував таку схему: "Анджеліна" пересилає йому вартість одного айфона, а сама при отриманні посилки зможе взяти собі два. При цьому українець нагнітав ситуацію, розповідаючи про труднощі на митниці через цей "неоплачений" смартфон, які заважають відправити всі 200 в Нігерію.

Зрештою стартапер зміг переконати шахрая, і той вислав своїй "жертві" 600 доларів. Після цього Геращенко відправив "Анджеліні" фотографію випадкового нігерійця, видавши її за свою - українець зробив вигляд, що він і сам живе в Лагосі.

У розмові з "Медузою" Геращенко зазначив, що він в результаті повернув гроші нігерійцю, пояснивши, що "карма важливіше".

ПОВЕРНУТИСЯ Н
На платформі Blogger.